Dla jakich branż piszemy?

Przygotowujemy treści o różnorodnej tematyce. Jest to m.in. stomatologia, psychologia, zdrowie i uroda, lifestyle, hotelarstwo, automatyka przemysłowa, turystyka i podróże, marketing internetowy, poligrafia, moda i przemysł odzieżowy, branża budowlana, wnętrzarstwo, motoryzacja, elektronika, branża funeralna, szeroko pojęta kultura, film i nowe media.

W ramach współpracy z firmą ARTEVIAopracowujemy artykuły na blogi Klientów, zarządzamy FanPage’ami firmowymi na Facebooku, Twitterze i Google Moja Firma, redagujemy teksty, zaopatrujemy teksty w odpowiednie zdjęcia oraz grafiki.

Portfolio copywritera

Nikt nie lubi kupować „kota w worku”, dlatego poniżej prezentujemy przykładowe teksty na strony www, blogi, strony sklepów internetowych:

https://blog.esky.pl/artykuly/porady/przysmaki-i-tradycyjne-specjaly-grecji/ (artykuł poradnikowy dla marki eSky, tematyka: turystyka kulinarna)

https://blog.esky.pl/artykuly/relacje/wspomnien-czar-lazurowe-wybrzeze/ (inspiracyjny artykuł blogowy, tematyka: urlop na Lazurowym Wybrzeżu)

https://www.esky.pl/niemieckie-parki-rozrywki (tekst marketingowy na landing page, tematyka: rodzinne wakacje w niemieckich parkach rozrywki)

https://blog.arena.pl/jaka-pralka-do-1500-zl-oto-4-podpowiedzi/ (artykuł poradnikowy, branża: elektronika)

http://slaska-kancelaria-adwokacka.pl (treść na stronę internetową kancelarii adwokackiej)

https://www.esky.pl/bilety-lotnicze/0/0/co/jo/jordania (inspiracyjny tekst podróżniczy)

http://lineaconcept.pl/ (treść na stronę internetową firmy, branża meblarska)

http://www.zaluzje.edu.pl/do-salonu/ (artykuł poradnikowy, tematyka: osłony okienne)

http://impro.com.pl/blog/94-drzwi-do-wnetrz-z-pomyslem (artykuł poradnikowy na bloga firmy zajmującej się produkcją drzwi)

http://film.org.pl/a/analiza/dom-w-glebi-lasu-jako-przyklad-kina-progresywnego-57933/ (specjalistyczna analiza filmu)

http://katalogfotografow.pl/wspolczesne-trendy-w-fotografii-slubnej/ (artykuł poradnikowy z branży ślubnej)